08 вересня 2024 року mail@pdmu.edu.ua (0532) 60-77-26

Довідник здобувача - це ваш незамінний компаньйон у світі навчання та студентського життя, що пропонує безліч корисних функцій та можливостей для студентів та факультету.

Здобувачу:
Ректорат: Звертайтеся до адміністрації університету для отримання важливої інформації та консультацій.
Розклад занять: Отримуйте доступ до актуального розкладу та стежте за своїми уроками та лекціями.
Розклад дзвінків: Вирушайте в навчання вчасно, завдяки інформації про години дзвінків.
Безпечне освітнє середовище: Отримуйте повідомлення та поради для забезпечення безпеки на кампусі.
Корисна інформація: Завжди майте під рукою корисні матеріали та поради.
Відділ військового обліку: Отримуйте важливу інформацію щодо військового обліку та послуг.

Оплата онлайн:
Оплата за навчання: Здійснюйте легку та зручну оплату навчання онлайн.
Проживання в гуртожитку: Контролюйте та оплачуйте витрати на проживання.
Оренда: Отримуйте інформацію про оренду житла та інші послуги.
Відшкодування комунальних послуг від оренди приміщення: Легко відстежуйте та оплачуйте комунальні послуги.
Клінічні дослідження: Дізнавайтеся про виручку стоматологічного центру та інші клінічні послуги.
Реалізація майна: Отримуйте інформацію щодо реалізації майна та інших операцій.
E-plato (електронний журнал):

Слідкуйте за власною успішністю та оцінками онлайн.
Факультети та кафедри:
Дізнайтеся більше про ваш факультет та кафедри, знаходьте контактну інформацію та веб-сайти.
Новини та оголошення:
Будьте в курсі останніх подій, новин та важливих оголошень університету.
Студентське самоврядування:

Підтримуйте студентське парламентське життя, співпрацюйте з профкомом та науковим товариством.
Інститути та освітні программи:

Дізнайтеся більше про різні інститути та доступні освітні программи.

ПДМУ у соціальних мережах:
Слідкуйте за університетом в соціальних мережах, щоб завжди бути в курсі оновлень та новин.
Користуйтеся мобільним додатком університета та отримайте доступ до всієї необхідної інформації та сервісів для успішного та комфортного навчання на вашому смартфоні.